SPOLEČNOST

Na základě mnohaletých zkušeností z realizací plochých střech a stavebních hydroizolací vznikla v roce 2008 stavební společnost ALFA izol CZ, s.r.o. , která je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě. Naše společnost je specializovaná na provádění střešních plášťů a izolací, ale s ohledem na rozmanitost stavební činnosti provádíme celý sortiment doplňkových činností pro možnost komplexního zpracování stavebního díla.

Předmět podnikání:

  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • projektová činnost ve výstavbě
  • izolatérství
  • pokrývačství, tesařství
  • truhlářství, podlahářství
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Přistupujeme ke každému investorovi a jeho zakázce individuálně a snažíme se o navržení nejlepšího technického řešení a správné provedení díla pro jeho bezchybnost, funkčnost a dlouhou životnost díla. Kvalitní dílo a spokojený zákazník je pro nás největší hodnotou. To vše se neobejde bez soustavné práce na vzdělávání a školení všech pracovníků, investování do technického vybavení, sledování trendů, normativních požadavků a hodnocení zpětné vazby z našich realizací.

Poskytujeme investorům komplexní služby – od zaměření a posouzení stávajícího stavu přes zpracování technických návrhů, cenových nabídek po samotnou realizaci. Samozřejmostí pro nás je možnost provedení všech přidružených činností jako jsou klempířské prvky, drobné zednické práce, zajištění revizí hromosvodů, nátěry kovových konstrukcí aj.